Девелоперська компанія «ОМОКС», забудовник житлового комплексу «Чайка» та «Сонцтаун», знову КРАЩИЙ!

Девелоперська компанія «ОМОКС», забудовник житлового комплексу «Чайка» та «Сонцтаун»,  знову КРАЩИЙ!
25.08.2018
23 серпня, в День Державного Прапора в «Chamber Plaza» Торгово-промисловій палаті України відбулося вручення премії «Лідер Року - 2017»!

Захід об'єднав представників органів державної влади, міжнародних організацій, керівників організацій та дипломатичних представництв. Тут зібралися найуспішніші люди не тільки України, а й Казахстану! Поважними гостями стали Кулагін Олексій Володимирович - керуючий власник девелоперської компанії «ОМОКС», забудовника житлового комплексу «Чайка» та Кулагіна Оксана Георгіївна - президент групи компаній «Чайка».

Девелоперська компанія «ОМОКС», забудовник житлового комплексу «Чайка», була представлена в номінації «Фінансові показники успішної діяльності» і завоювала перемогу - ЗОЛОТО рейтингу серед господарських товариств України!

І це зовсім не дивно, адже житловий комплекс «Чайка» - це найбільший кондомініум Європи, який гармонійно поєднує класичні та сучасні традиції комфортного життя.
Унікальний проект з розвиненою інфраструктурою, цілющим повітрям курортної зони, розкішним озелененням, школами, дитячими садочками, спортивними майданчиками та цілодобовою охороною.

Сьогодні в житловому комплексі «Чайка» вже побудовано та здано в експлуатацію 33 будинки, де проживає понад 12 000 жителів.

ЖК «Чайка» - простір для простих людських історій: історій кохання та щастя.