Комітетські слухання у Верховній Раді України

Комітетські слухання  у Верховній Раді України
04.11.2019
4 листопада 2019 року, у Верховній Раді України відбулися комітетські слухання на тему «Захист інвестицій в житлову нерухомість та шляхи вирішення проблем постраждалих інвесторів», на який було запрошено керуючого власника девелоперської компанії «ОМОКС» Кулагіна Олексія Володимировича. Організатором заходу виступив комітет Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.

Основні теми заходу:

1. Сучасний стан житлового будівництва із залученням коштів громадян: реальна ситуація, проблеми та питання, шо потребують вирішення.
2. Проблеми та реальний стан вирішення питань недобудов.
3. Причини та наслідки появи недобудов та проблемних об’єктів житлової забудови.

Олексію Володимировичу, як досвідченому будівельнику та керуючому власнику девелоперської компанії «ОМОКС», яка є беззмінним лідером на ринку будівництва та попри глобальну фінансову кризу 2008 року, а також спроби рейдерських атак у 2019 році, продовжує будівництво та вводить в експлуатацію нові житлові будинки, є що сказати відносно проблем, які виникають при будівництві об’єктів житлової нерухомості, а також причини та наслідки появи недобудов.

Так, Олексій Володимирович зазначив щодо підводних каменів, які виникають при інвестуванні в нерухомість через інститути спільного інвестування, про необхідність посилення покарання за участь в спробах або реальному блокуванні роботи підприємств в рамках ст. 206 ККУ, щодо проблем в сфері оподаткування нерухомості та про високі процентні ставки при кредитуванні будівельного бізнесу.

У заході також прийняли участь народні депутати України, представники центральних органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, громадського суспільства та експертного середовища.