ТОВ "ОМОКС" через суд зняв незаконний арешт рахунків!

ТОВ "ОМОКС" через суд зняв незаконний арешт рахунків!
10.12.2018
10 грудня 2018 року Київський апеляційний суд скасував неправомірне рішення Печерського районного суду міста Києва від 14 вересня цього року про арешт банківських рахунків і майна, що належать девелоперської компанії / ОМОКС \ на загальну суму в 150 мільйонів гривень.

14 вересня 2018 року Суддя Печерського районного суду Ірина Кирилюк наклала арешт на банківські рахунки та майно в результаті неправомірних дій Павла Климця, які ми вважаємо рейдерством, тому і подали апеляційні скарги на рішення суду.

Київський апеляційний суд постановив задовольнити апеляційні скарги девелоперської компанії /ОМОКС\, а рішення Печерського районного суду від 14 вересня 2018 року скасувати.
Ми вітаємо об'єктивне і справедливе рішення Київського апеляційного суду. Переконані, що правда в цій справі буде і далі на нашому боці. Приватна власність є недоторканною і однією з основ по-справжньому демократичної європейської суспільства, яке ми розвиваємо в Україні.

Девелоперська компанія /ОМОКС\ - забудовник житлового комплексу /Чайка\, в якому побудовано і здано в експлуатацію 33 будинки і проживає понад 12 000 жителів. Протягом 10 років ЖК /Чайка\ заслужено визнається кращим житловим комплексом країни, доводячи свій високий рівень комфорту і якість забудови.

Посилання на постанову суду: https://drive.google.com/open?id=1t_0cvKKDmE6wgIxqkhzRpGRPmcZXeeXX

Прес - центр девелоперської компанії /ОМОКС\.