Вітаємо новоселів будинку №31 з заселенням!

Вітаємо новоселів будинку №31 з заселенням!
18.05.2018
Сьогодні, 18 травня, забудовник житлового комплексу «Чайка» девелоперська компанія «ОМОКС» ввела в експлуатацію будинок №31 по вул. Валерія Лобановського, урочисто передавши ключі від сучасних квартир їх власникам, і 120 сімей отримали довгоочікуване житло!

Новий будинок - це 12-поверхова цегляна будівля, має централізовану систему водопостачання і опалення, які функціонують завдяки власній котельні.
Житловий комплекс «Чайка» - це 33 зданих в експлуатацію будинку, 12000 жителів, розвинена інфраструктура, 39 гектарів комфорту та унікального ландшафту в лісовому масиві Києво-Святошинського району. І ще один красень-будинок це тільки підтверджує.

В урочистій здачі будинку №31 взяли участь:
- Керуючий власник девелоперської компанії «ОМОКС» - забудовник житлових комплексів «Чайка» і «Сонцтаун» - Кулагін Олексій Володимирович;
- Президент групи компаній «Чайка» - Кулагіна Оксана Георгіївна;
- Генеральний підрядник будівництва - компанія «Будцентр» і її директор Верещагін Олександр Іванович;
- Директор керуючих компаній «ЗАРАЗ - 1-10» - Левченко Федір Миколайович;
- Власник охоронної компанії «Нао-Систем» - Чередниченко Андрій Володимирович і весь колектив Групи компаній «Чайка».

Під звуки гімну житлового комплексу «Чайка» і традиційного перерізання червоної стрічки, всі інвестори зданого будинку, після привітань і розіграшу призів стали новоселами комфортного містечка, який є найбільшим кондомініумом Європи!

Вітаємо всіх новоселів з заселенням!

Девелоперська компанія «ОМОКС» - ми створюємо простір для звичайних людських історій, історій кохання та щастя!