Новини будівельної компанії забудовника "ОМОКС"

До уваги інвесторів житлового будинку № 30 по вул. В.Лобановського!

07.09.2020
Щодо багаточисленних запитів про початок почергового введення в експлуатацію вказаного житлового будинку доводимо до Вашого відома:
Детальніше

«Будівельна галузь – 2020 і перспективи її розвитку» – Олексій Кулагін

07.08.2020
Олексій Кулагін - напередодні Дня будівельника розповів про будівельну галузь 2020 і перспективи її розвитку.
Детальніше

Девелоперська компанія "ОМОКС" працює в штатному режимі

17.03.2020
Шановні інвестори! Повідомляємо Вам, що девелоперська компанія "ОМОКС" працює у штатному режимі.
Детальніше

СТАРТ ПРОДАЖУ НОВОЇ СЕКЦІЇ В ЖК /ЧАЙКА\!!!

03.03.2020
Девелоперська компанія /ОМОКС\, забудовник житлового комплексу /Чайка\, для своїх майбутніх інвесторів запускає продаж нової секції будинку № 30 по вул. Лобановського!
Детальніше

Зустріч Прем’єр-Міністра Олексія Гончарука з провідними будівельними компаніями України

20.01.2020
17 січня 2020 року, за ініціативою Прем’єр-Міністра України Олексія Гончарука, в клубі Кабінету Міністрів України відбулася зустріч з провідними будівельними компаніями України щодо розвитку будівельної галузі, проблемних питань та шляхів їх вирішення, а також питань детінізації ринку праці у будівництві. Почесними гостями заходу стали керуючий власник девелоперської компанії /ОМОКС\ Олексій Кулагін та президент групи компаній /Чайка\ Оксана Кулагіна.
Детальніше

Житловий комплекс /Чайка\ знову найкращий в Україні!

09.12.2019
07 грудня 2019 року на урочистій XIX церемонії нагородження переможців «Вибір РОКУ – 2019 житловий комплекс /Чайка\, побудований девелоперської компанією "ОМОКС" на чолі з керуючим власником Олексієм Кулагіним, здобув перемогу в номінації «Житловий комплекс року з концепцію «Місто в місті».
Детальніше

Комітетські слухання у Верховній Раді України

04.11.2019
4 листопада 2019 року, у Верховній Раді України відбулися комітетські слухання на тему «Захист інвестицій в житлову нерухомість та шляхи вирішення проблем постраждалих інвесторів», на який було запрошено керуючого власника девелоперської компанії «ОМОКС» Кулагіна Олексія Володимировича. Організатором заходу виступив комітет Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.
Детальніше

Олексій Кулагін відвідав офіційний прийом на честь Дня незалежності Вірменії

26.09.2019
У середу, 25 вересня, в Fairmont Grand Hotel Kyiv відбувся урочистий прийом з нагоди Дня незалежності Вірменії. Посольство Вірменії в Україні запросило відвідати захід представників всіх розташованих в країні дипломатичних відомств, а також парламенту і уряду.Також серед запрошених був Олексій Кулагін - провідний фахівець в галузі промислового і цивільного будівництва, який після землетрусу 1988 року, яке охопило понад 40% території Вірменії, очолив рятувальні, а згодом відновлювальні роботи у великих вірменських містах - таких як Гюмрі (тоді Ленинакан) і Ванадзор (Кировакан) .
Детальніше

ОФІЦІЙНО !!! Торгові бутики в житловому комплексі /Чайка\ введено в експлуатацію!!!

15.04.2019
У середу, 10 квітня 2019 року, забудовник житлового комплексу «Чайка», девелоперська компанія «ОМОКС», на чолі з керуючим власником Кулагіна Олексієм Володимировичем, отримала сертифікат на введення в експлуатацію будівлі, призначеного для відкриття торгових бутиків.
Детальніше

Житловий комплекс /Чайка\ отримав народне визнання!

09.01.2019
2018 рік для девелоперської компанії /ОМОКС\ і житлового комплексу /Чайка\ виявився не простим, проте насиченим важливими та значущими подіями. Наш комплекс заслужено завоював п'ять нагород, в який раз довівши, що є найкращим в Україні!
Детальніше

ТОВ "ОМОКС" через суд зняв незаконний арешт рахунків!

10.12.2018
10 грудня 2018 року Київський апеляційний суд скасував неправомірне рішення Печерського районного суду міста Києва від 14 вересня цього року про арешт банківських рахунків і майна, що належать девелоперської компанії / ОМОКС \ на загальну суму в 150 мільйонів гривень.
Детальніше

Девелоперська компанія «ОМОКС», забудовник житлового комплексу «Чайка» та «Сонцтаун», знову КРАЩИЙ!

25.08.2018
Девелоперська компанія «ОМОКС», забудовник житлового комплексу «Чайка», була представлена в номінації «Фінансові показники успішної діяльності» і завоювала перемогу - ЗОЛОТО рейтингу серед господарських товариств України!
Детальніше