Новини будівельної компанії забудовника "ОМОКС"

Девелоперська компанія «ОМОКС» вкотре довела свою правоту в суді

18.02.2021
Інформація в деталях: суд черговий раз визнав законним проект забудови ЖК / Чайка \
Детальніше

Вітаємо з Новим Роком та Різдвом Христовим !

01.01.2021
Новорічні свята –це час красивої, доброї казки, яка приходить в кожен будинок в кінці року. Цей час сповнений передчуттями радісних і дивовижних змін.
Детальніше

Девелоперська компанія «ОМОКС» увійшла у ТОП 10 кращих забудовників столичного регіону

22.12.2020
Девелоперська компанія «ОМОКС» увійшла у ТОП 10 кращих забудовників – лідерів ринку первинної нерухомості столичного регіону. Таку високу оцінку роботи компанії дала редакція інформаційно-аналітичного порталу про нерухомість MEGET, проаналізувавши діяльність будівельних компаній Києва.
Детальніше

До уваги інвесторів житлового будинку № 30 по вул. В.Лобановського!

07.09.2020
Щодо багаточисленних запитів про початок почергового введення в експлуатацію вказаного житлового будинку доводимо до Вашого відома:
Детальніше

«Будівельна галузь – 2020 і перспективи її розвитку» – Олексій Кулагін

07.08.2020
Олексій Кулагін - напередодні Дня будівельника розповів про будівельну галузь 2020 і перспективи її розвитку.
Детальніше

Девелоперська компанія "ОМОКС" працює в штатному режимі

17.03.2020
Шановні інвестори! Повідомляємо Вам, що девелоперська компанія "ОМОКС" працює у штатному режимі.
Детальніше

СТАРТ ПРОДАЖУ НОВОЇ СЕКЦІЇ В ЖК /ЧАЙКА\!!!

03.03.2020
Девелоперська компанія /ОМОКС\, забудовник житлового комплексу /Чайка\, для своїх майбутніх інвесторів запускає продаж нової секції будинку № 30 по вул. Лобановського!
Детальніше

Зустріч Прем’єр-Міністра Олексія Гончарука з провідними будівельними компаніями України

20.01.2020
17 січня 2020 року, за ініціативою Прем’єр-Міністра України Олексія Гончарука, в клубі Кабінету Міністрів України відбулася зустріч з провідними будівельними компаніями України щодо розвитку будівельної галузі, проблемних питань та шляхів їх вирішення, а також питань детінізації ринку праці у будівництві. Почесними гостями заходу стали керуючий власник девелоперської компанії /ОМОКС\ Олексій Кулагін та президент групи компаній /Чайка\ Оксана Кулагіна.
Детальніше

Житловий комплекс /Чайка\ знову найкращий в Україні!

09.12.2019
07 грудня 2019 року на урочистій XIX церемонії нагородження переможців «Вибір РОКУ – 2019 житловий комплекс /Чайка\, побудований девелоперської компанією "ОМОКС" на чолі з керуючим власником Олексієм Кулагіним, здобув перемогу в номінації «Житловий комплекс року з концепцію «Місто в місті».
Детальніше

Комітетські слухання у Верховній Раді України

04.11.2019
4 листопада 2019 року, у Верховній Раді України відбулися комітетські слухання на тему «Захист інвестицій в житлову нерухомість та шляхи вирішення проблем постраждалих інвесторів», на який було запрошено керуючого власника девелоперської компанії «ОМОКС» Кулагіна Олексія Володимировича. Організатором заходу виступив комітет Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.
Детальніше

Олексій Кулагін відвідав офіційний прийом на честь Дня незалежності Вірменії

26.09.2019
У середу, 25 вересня, в Fairmont Grand Hotel Kyiv відбувся урочистий прийом з нагоди Дня незалежності Вірменії. Посольство Вірменії в Україні запросило відвідати захід представників всіх розташованих в країні дипломатичних відомств, а також парламенту і уряду.Також серед запрошених був Олексій Кулагін - провідний фахівець в галузі промислового і цивільного будівництва, який після землетрусу 1988 року, яке охопило понад 40% території Вірменії, очолив рятувальні, а згодом відновлювальні роботи у великих вірменських містах - таких як Гюмрі (тоді Ленинакан) і Ванадзор (Кировакан) .
Детальніше

ОФІЦІЙНО !!! Торгові бутики в житловому комплексі /Чайка\ введено в експлуатацію!!!

15.04.2019
У середу, 10 квітня 2019 року, забудовник житлового комплексу «Чайка», девелоперська компанія «ОМОКС», на чолі з керуючим власником Кулагіна Олексієм Володимировичем, отримала сертифікат на введення в експлуатацію будівлі, призначеного для відкриття торгових бутиків.
Детальніше