Про будівельну компанію забудовника "ОМОКС"

Девелоперська компанія "ОМОКС" будує не просто житло, а цілі міста для комфортного життя їх мешканців. Улюбленим “дітищем” компанії є житловий комплекс /Чайка\. Це перше новозбудоване місто незалежної України з повним комплексом інженерної та соціально-побутової інфраструктури.

Що це значить? Те, що у квартирах мешканців ЖК /Чайка\ якісне опалення, водопостачання, каналізація, електрифікація. А навколо будинку все для зручного життя та відпочинку: охайне подвір’я, спортивні майданчики , дитячий садок і школа. І що важливо, на території ЖК “Чайка” абсолютно безпечно, адже там працюють як власні охоронні структури, так і поліцейський відділок.

Заснували компанію «ОМОКС» подружжя Олексія та Оксани Кулагіних у 1995 році.


Керуючий власник Олексій Кулагін  – депутат, член Ради директорів Конфедерації будівельників України, кандидат технічних наук.

Олексій Володимирович вже 48 років успішно працює в сфері будівництва та шахтобудівництва. Він очолював загін з ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, на чолі з загоном будівельників відновлював місто Ленінакан після трагічного землетрусу у Вірменії, а також відбудовував житловий фонд міста Кіровакан.

У компанії “ОМОКС” бездоганна репутація. Проекти компанії унікальні і відомі своїм якісним втіленням.

Компанія  має ліцензію на проведення будівельних робіт та будівельну діяльність, а саме:

●        пошук земельних ділянок;

●        оформлення права землекористування;

●        визначення найбільш ефективного варіанту цільового використання земельних ділянок;

●        проектування;

●        будівництво;

●        реконструкція;

●        продаж і оренда нерухомості;

●        керування нерухомістю.

Девелоперська компанія «ОМОКС» вже реалізувала масштабні проекти, такі як проект «Комунікації» та проект “Котельня”. А будівництво ЖК “Чайка” реалізується 5-ма чергами проектів: “Чайка-1”,“Чайка-2”, “Чайка-3”, “Чайка-4”, “Чайка-5”. 

Після завершення будівництва ЖК /Чайка\– найбільшого кондомініуму Європи – компанія розпочне втілення нових амбіційних проектів: "Анклав", проект “Українська Венеція”, проект “Яхт-клуб”, проект "Білогородка"

Сьогодні девелоперська компанія «ОМОКС» вже побудувала 40 інфраструктурних об’єктів та 33 багатоквартирні будинки, в яких мешкає більше 4000 сімей. Для Олексія та Оксани Кулагіних важливо, щоб мешканці їхніх будинків почували себе безпечно та комфортно, могли розвиватись на насолоджуватись життям, не витрачаючи сили на вирішення побутових проблем.