Керівництво будівельної компанії забудовника "ОМОКС"

Олексій Кулагін став засновником девелоперської компанії "ОМОКС" у 1995 і до сьогоднішнього дня є керуючим власником підприємства.

Девелоперська компанія "ОМОКС" реалізує масштабний будівельний проект − житловий комплекс /Чайка\. Він є найбільшим кондомініумом в Європі, розрахованим на проживання 25 тисяч осіб. Починаючи з 2008 року ЖК /Чайка\ не один раз визнавали кращим житловим комплексом України в різних номінаціях: "Народне визнання", "Лідер року", "Краща комплексна забудова", "Гордість країни" та інше.

Олексій Кулагін є автором ідеї анклавізації країни, яку виклав у своєму блозі на сайті Liga.net. Концепцію високо оцінили американські дипломати, українські економісти і політологи. Реалізація проекту створення міст-анклавів іноземних держав може значно розвинути економіку України.


Олексій Кулагін є одним із лідерів бізнес-руху проти рейдерства в Україні. Вже третій рік поспіль він захищає сімейний бізнес від захоплення організованим злочинним угрупуванням. Разом з іншими бізнесменами і громадськими діячами Олексій Кулагін провів низку круглих столів та форумів, які привернули до проблеми рейдерства увагу президента і правоохоронних структур. Слідство за порушеними справами за заявами пана Кулагіна ведуть МВС і ДБР.

"Ми створюємо простір для простих людських історій, кохання та щастя"


Біографія 

Народився 7 квітня 1955 року в місті Курахово Донецької області. Дитинство і шкільні роки пройшли в місті Щастя. 

У 1981 році закінчив Комунарський гірничо-металургійний інститут, факультет промислового та цивільного будівництва за спеціальністю "Інженер-будівельник". 

У 1985 році захистив кандидатську дисертацію на тему "Підготовка основ під бутобетонні фундаменти" у Московському Центральному науково-дослідному інституті будівельних конструкцій. 

Після служби в армії і закінчення інституту почав працювати в комбінаті "Луганськшахтобуд". 

У 1986 році керував загоном шахтобудівників, який ліквідував наслідки аварії на Чорнобильській АЕС і керував будівництвом житла для переселенців з Чорнобильської зони в місто Славутич, села Надра і Саварка. У той час був першим заступником керуючого трестом "СТАХАНОВШАХТОБУД", де на той момент працювало дванадцять тисяч людей. 

У грудні 1988 року після землетрусу у Вірменії очолив загін рятувальників у місті Ленінакані. 

З січня 1989 року по 1991 рік керував загоном шахтобудівників на відновленні житлового фонду міста Кіровакан. 

З 1992 року працював кризовим менеджером Міністерства вугільної промисловості у різних республіках колишнього СРСР. 

У 1998 році став засновником і директором ТОВ "Бізнес-центр". Основний напрямок − оціночна діяльність, консалтинг, аудит, процедури банкрутства, санації, управління корпоративними правами держави, девелопмент будівельних проектів, управління нерухомістю. 

У 2003 році призначений заступником начальника головного управління земельних ресурсів Луганської області, де створив обласне управління оцінки та організації ринку земель. 

У 2005 році став керуючим власником девелоперської компанії "ОМОКС", яка реалізує будівництво першого нового міста незалежної Україні - Житловий комплекс /Чайка\. 

З 2010 року обраний депутатом Петропавлівсько-Борщагівської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області і Головою комісії з питань будівництва, торговельного, побутового обслуговування, транспорту та зв'язку комунальної власності та соціального розвитку території. Ось уже два скликання – VI і VII – Олексій Кулагін залишається депутатом. 

Має кілька урядових нагород СРСР. 

За досягнення в бізнесі відзначений українськими нагородами. 

Нагороджений відзнаками за співучасть у житті і становленні Української Православної Церкви. 

У 2012 році був лауреатом номінації "Топ-менеджер будівельного ринку" премії "IBuild Ukraine". 

У 2013 році нагороджений в номінації "Людина року". 

У 2014 році отримав "Національний сертифікат – Керівник року”. 

Нагороджений Орденами Князя Володимира I ступеня, Орденом Ярослава Мудрого, преподобних Антонія і Феодосія Печерських III ступеня і Святого Миколая Чудотворця. 

Олексій Кулагін має велику родину. Дружина Оксана Кулагіна є співвласником компанії "ОМОКС". У подружжя п'ятеро дітей і п'ятеро онуків. 

Захоплюється спортом, має звання майстра спорту СРСР з самбо, греблі і дзюдо. Став почесним президентом Федерації дзюдо у Луганській області. Займається стрільбою, вільною бородьбою, плаванням, більярдом і верховою їздою.