20 років стабільності компанії «ОМОКС»

20 років стабільності компанії «ОМОКС»
15.08.2016
Девелоперська компанія «ОМОКС» відзначає свій ювілей - 20 років роботи на ринку нерухомості України.

Що значить 20 років для життя компанії, яка створює продукцію з терміном експлуатації в 150 років?

Перш за все, це відповідальність перед своїми клієнтами - покупцями квартир, і наступними поколіннями людей, які будуть жити в будинках, побудованих компанією «ОМОКС».
Головна рушійна сила і основний ресурс компанії - це трудовий колектив на чолі з його керівниками - Кулагін Оксаною і Олексієм.

Відносини всередині колективу будуються на простих людських цінностях - відкритості, взаємоповазі, взаємній підтримці, передачі знань і досвіду, що органічно знайшли своє відображення і в ставленні до клієнтів, девіз компанії: «Ми не будуємо, а створюємо простір для простих людських історій!».

Високий рівень професійних знань і досвіду керівників компанії «ОМОКС» дозволяє реалізовувати масштабні девелоперські проекти - житловий комплекс «Чайка», житловий комплекс «СОНЦТАУН», нові перспективні забудови, включаючи всі стадії: від підбору та оформлення земельних ділянок, залучення інвестиційних ресурсів, організації виробничих процесів, до просування товару на ринку.

Термін життя компанії практично збігся з часом становлення нової незалежної держави Україна.

Формування законодавчої бази для підприємництва в державі, постійна зміна умов ведення бізнесу та нестабільність в фінансово-економічній сфері вимагали від компанії бути стійкою та гнучкою, вміти швидко перебудовуватися до постійно змініючихся умов і кризових явищ, для того щоб виконувати свої зобов'язання перед клієнтами.

Як показала практика, для покупця, який інвестує кошти в будівництво, купівлю квартири на первинному ринку нерухомості, вибір забудовника й об'єкта інвестування - свого роду лотерея: можна стати щасливим власником квартири в новобудові, а можна втратити вкладені в будівництво гроші.

Реалізація складного технологічного, капіталомісткого та тривалого будівельного проекту залежить від якості управління. Наскільки якісно девелоперська компанія прорахувала та врахувала всі ризики реалізації проекту, а також вміло може долати труднощі, викликані кризовими явищами в економіці, банківській сфері - настільки сильною та стабільною вона стає на ринку.

Одним з найскладніших випробувань для українського бізнесу стала фінансова криза 2008 року. Непростий час, з якого компанія «ОМОКС» вийшла з високо піднятою головою, покрила всі свої зобов'язання, як перед банками, так і перед покупцями.

Нові кризові явища в світовій економіці та фінансах в останні 3 роки критично впливають на економічну стійкість держав, бізнесів і звичайних людей.
Однак, потреба в житлі була і є головною для реалізації людиною своїх життєвих потреб і цілей.

Компанія «ОМОКС» не збавляє темпів будівництва, і стабільний попит на квартири в житловому комплексі «Чайка» та житловому комплексі «Сонцтаун» - найкраще підтвердження довіри з боку покупців.