Девелоперська компанія «ОМОКС» отримала нагороду «За високі досягнення у будівництві»

Девелоперська компанія  «ОМОКС» отримала нагороду «За високі досягнення у будівництві»
04.08.2021
03 серпня 2021 року, з нагоди 10-річчя Конфедерації будівельників України та напередодні професійного свята – Дня будівельника, відбулось урочисте засідання КБУ з офіційною та святковою частинами.

На святкування у готелі Inter Continental Kyiv зібрались члени КБУ з усіх регіонів України аби підбити підсумки та поділитися своїм баченням розвитку галузі. Керуючий власник, генеральний директор девелоперської компанії «ОМОКС» Олексій Кулагін, учасник Ради директорів КБУ, який входить до іі складу з дня заснування Конфедерації, та учасник Ради директорів Всеукраїнської спілки виробників будівельних матеріалів України, відвідав святковий захід КБУ.

Професійну спільноту прийшли привітати керівництво органів державної влади, народні депутати України, представники бізнес-асоціацій та міжнародних організацій.

З нагоди професійного свята кращі представники галузі отримали відзнаки.
Олексій Кулагін, керуючий власник девелоперської компанії «ОМОКС», від КБУ отримав нагороду «За високі досягнення у будівництві». А Голова правління АТ «КБ «ГЛОБУС» Сергій Мамедов нагородив Олексія Кулагіна відзнакою за підтримку та активне втілення на практиці державної програми іпотечного кредитування.

Олексій Володимирович подякував за отримані нагороди та відзначив вагомий внесок банку «Глобус» у розвитку іпотечного кредитування: «Дуже вдячний особисто Сергію Мамедову за Банку «Глобус» за те, що програма державного іпотечного кредитування отримала таку активну підтримку. Саме завдяки таким діям сотні родин мають змогу придбати нерухомість, не відкладаючи на роки втілення мрії про власну квартиру».
Вітаючи усіх присутніх з прийдешнім професійним святом, Кулагін акцентував на виключності професії та її важливості для усіх нас: «Задуми творців, завжди спрямовані далеко за межі власних життів! За горизонтами вічного ми бачимо майбутнє нашого народу і своєю працею створюємо це майбутнє, для наступних поколінь».

Зустріч завершилася святковими заходами з нагоди 10-річного ювілею КБУ та прийдешнього професійного свята Дня будівельника.