Девелоперська компанія «ОМОКС» стала переможцем Всеукраїнської премії «Вибір країни 2021»

Девелоперська компанія «ОМОКС» стала переможцем Всеукраїнської премії «Вибір країни 2021»
09.08.2021
Напередодні професійного свята – Дня Будівельника, забудовник ЖК /Чайка\ - девелоперська компанія «ОМОКС» стала переможцем Всеукраїнської премії «Вибір країни 2021», а керуючого власника компанії Олексія Кулагіна нагороджено відзнакою «Золоті руки».

Відповідне звання щорічно вручається підприємствам та керівникам, що роблять важливий внесок у розвиток країни та демонструють фінансову стійкість, займаючи першість на ринку.

Премію «Вибір Країни» традиційно отримує лише одна компанія в кожній номінації на основі вивчення міжнародного рейтингування бізнес-компаній та організацій, з долученням технології YouControl, яка обраховує показник FinScore та MarketScore по підприємствам у кожній категорії діяльності.

У рамках премії, нагородою «Професіонал року» також відзначені співробітники компанії «ОМОКС» Хомуленко Володимир Миколайович, головний бухгалтер ТОВ «ОМОКС» та Неведомський Вадим Олексійович, начальник юридичного департаменту.

Отримані нагороди є особливими для всього колективу групи компаній /Чайка\ , адже минулий будівельний рік був дуже непростим. Але, для одних – складні життєві обставини часто слугують виправданням своїх невдач, тоді як для інших – підкреслюють значимість досягнутих висот.
Незважаючи на карантин, компанія «ОМОКС» йде в ногу з часом, планомірно реалізуючи свої проекти, адаптуючись до нових реалій і вдосконалюючи свої професійні навички, завдяки яким набувається цінний професійний досвід.

Ми й надалі будемо докладати максимум зусиль, підтверджуючи високий статус отриманої нагороди!