Девелоперська компанія «ОМОКС» увійшла у ТОП 10 кращих забудовників столичного регіону

Девелоперська компанія «ОМОКС» увійшла у ТОП 10 кращих забудовників  столичного регіону
22.12.2020
Девелоперська компанія «ОМОКС» увійшла у ТОП 10 кращих забудовників – лідерів ринку первинної нерухомості столичного регіону.
Таку високу оцінку роботи компанії дала редакція інформаційно-аналітичного порталу про нерухомість MEGET, проаналізувавши діяльність будівельних компаній Києва.
Рейтинг забудовників від порталу MEGET показує лідерів первинного ринку нерухомості, які за поточний рік, незважаючи на пандемію, не зупинили будівництво та продовжили реалізацію проектів. Головний показник для розподілу місць у рейтингу – загальна кількість квадратних метрів, зданих/побудованих до кінця 2020 року
Компанія «ОМОКС» працює на ринку нерухомості України з 1995 року і неодноразово нагороджувалася сертифікатами та преміями за лідерство в будівельній сфері.
Наразі девелоперська компанія «ОМОКС» реалізує найуспішніший проект – житловий комплекс /Чайка\. На території комплексу площею 39 гектарів вже побудовано 33 будинки та більше 40 об'єктів інфраструктури. Станом на сьогодні завершується будівництво найбільшого будинку на 580 квартир – 36000 м2 житла.