Компанія «ОМОКС» - перша будівельна компанія, зазначена міжнародною нагородою!

Компанія «ОМОКС» - перша будівельна компанія, зазначена міжнародною нагородою!
01.10.2016
Девелоперська компанія «ОМОКС» - надійний забудовник з бездоганною репутацією, який в 2016 році відзначає 20-ти річний ювілей своєї діяльності.

На рахунку «Омокс» такі масштабні проекти як:

- проект «Комунікації». Прокладка інженерних мереж з Києва до Київської області, здатних забезпечити місто з населенням в 150 000 чоловік;
- проект «Житловий комплекс «Чайка». Нове місто незалежної України з населенням 25 000 чоловік, в якому вже побудовано 29 багатоквартирних будинків, створена вся необхідна соціально-побутова інфраструктура та проживає понад 12 000 жителів;
- проект «Житловий комплекс «Сонцтаун». Житловий комплекс з чотириповерховими будинками європейського формату, площею більше 90 000 м2. Такий вагомий внесок в розвиток України, професійний підхід забудовника і виконання взятих на себе зобов'язань перед інвесторами не залишається непоміченим.
11 років поспіль, компанія «ОМОКС» удостоюється почесних нагород.

До 20-ти річного ювілею девелоперська компанія «ОМОКС» і її керівник Олексій Кулагін були відзначені знаковими міжнародними нагородами Міжнародного Економічного Рейтингу «Ліга Кращих», який професійно проводить моніторинг підприємств по всьому світу.

Девелоперська компанія «ОМОКС» стала першою будівельною компанією в Україні, яка отримала нагороду від Міжнародного рейтингу «Ліга Кращих».
За бездоганну ділову репутацію компанії «ОМОКС» було присвоєно міжнародний статус «THE ENTERPRISE OF THE YEAR- 2016 Україна», і вручена СТАТУС-НАГОРОДА ЗОЛОТА КОРОНА «ПІДПРИЄМСТВО РОКУ - 2016 УКРАЇНА».

А беззмінному керівнику ТОВ «ОМОКС» Олексію Кулагіну за вагомі заслуги у розвиток України вручена ОСОБИСТА СТАТУС-НАГОРОДА «КЕРІВНИК РОКУ - 2016 УКРАЇНА».

Нагороди були вручені президентом Міжнародного Економічного Рейтингу «Ліга Кращих» - представництва міжнародної рейтингової асоціації «Standart CharteredRating» Конаровськім В.В. на святкуванні 20-ти річного ювілею девелоперської компанії «ОМОКС» в житловому комплексі «Чайка» 8 жовтня 2016 року.

Вітаємо девелоперську компанію «ОМОКС» та її керуючого власника Олексія Кулагіна з такою високою та почесною міжнародною нагородою. Бажаємо наступні 20 років вийти на міжнародний рівень і будувати унікальні нові міста по всьому світу!

Відео ролик про святкування 20-ти річчя компанії «ОМОКС» знаходиться за посиланням - https://youtu.be/aruh7TN5ql0