Надійний забудовник, який будує міста! Девелоперській компанії «ОМОКС» - 20 років.

Надійний забудовник, який будує міста! Девелоперській компанії «ОМОКС» - 20 років.
05.08.2016
Девелоперська компанія «ОМОКС» - надійний забудовник з бездоганною репутацією відзначає свій великий ювілей - 20 років на ринку України.

Керує компанією її керуючий власник, заслужений будівельник СРСР - Кулагін Олексій Володимирович.

Відмінною особливістю підходу компанії до реалізації проектів є - масштабність. «ОМОКС» не просто будує, «ОМОКС» створює образ життя.

Яскравим прикладом такого проекту є - житловий комплекс «Чайка». Нове місто незалежної України, найбільший кондомініум в Європі з розвиненою інфраструктурою, упорядкованою зеленою територією і цілющим повітрям курортної зони. За 11 років будівництва «Чайки» освоєно 23 га території, побудовано 29 цегляних багатоквартирних будинки та введено в експлуатацію більше 450 000 м2 житла, заселено більше 3 600 квартир, відкрито понад 30 об'єктів інфраструктури, включаючи школи, дитячі садки та медичні заклади. І це тільки 50% задуманого.

До 2020 року тут, на ділянці в 47 га, виросте місто на 25 000 жителів.

З 2013 року девелоперська компанія «ОМОКС» розпочала реалізацію проекту будівництва житлового комплексу «Сонцтаун». Це чотириповерхові будинки з тихими затишними двориками та упорядкованою територією, що охороняється. Уже в найближчі п'ять років тут буде зведено близько 90 000 м2 житла та необхідних для життя об'єктів інфраструктури.
Компанія не планує зупинятися на досягнутому.

Попереду чекають амбіціозні проекти ...

Але це в майбутньому.

А сьогодні девелоперська компанія «ОМОКС» відзначає свій великий ювілей - 20 років на ринку України під девізом: «20 років стабільності. 20 років надійності. 20 років послідовності. 20 років звершень»!

Прес-центр Групи компаній «Чайка».