Партнерська програма кредитування від ТОВ «ОМОКС» і КБ «Глобус» в житлових комплексах «Чайка» та «Сонцтаун»!

Партнерська програма кредитування від ТОВ «ОМОКС» і КБ «Глобус» в житлових комплексах «Чайка» та «Сонцтаун»!
10.02.2017
Для всіх, хто розглядає варіант придбання власного житла в кредит - приємна новина від забудовника житлових комплексів «Чайка» та «Сонцтаун».

Девелоперська компанія «ОМОКС» спільно з банком-партнером ВАТ «КБ Глобус» розробила для всіх покупців вигідну та унікальну для сьогоднішнього дня пропозицію.
Процентна ставка по кредиту від банку - партнера ВАТ КБ «Глобус» зафіксована у гривні і становить від 5,9%. Кредит оформляється на строк до 20 років.

Зверніться до відділу продажів, вибирайте квартиру до душі, оформляйте кредит на покупку в будь-якому відділенні банку «Глобус» та ставайте жителем прекрасних сучасних і комфортних житлових комплексів «Чайка» та «Сонцтаун».

Рішення про придбання власної квартири тепер не доведеться відкладати на потім! Не пропустіть унікальну можливість! Доступні умови покупки! Пропозиція обмежена!

Всю детальну інформацію Ви можете дізнатися у відділі продажу ЖК «Чайка» за телефоном: (044) 593-44-44 або на сайті www.chayka.org.ua, а також в департаменті продажів ЖК «Сонцтаун» за телефоном: (044) 593-55-55 або на сайті www.sonstaun.org.ua