Відкриття зони відпочинку з баскетбольним майданчиком

Відкриття зони відпочинку з баскетбольним майданчиком
08.09.2016
Шановні мешканці житлового комплексу «Чайка»!

Зовсім скоро в житловому комплексі «Чайка» буде відкрита паркова зона з доріжками для прогулянок, баскетбольним майданчиком і майданчиком зі спортивними снарядами.
Станом на 8 вересня 2016 року, між будинками №28 і 26 корп.3 по вул. Лобановського вже закінчені роботи з благоустрою території, встановлено лавочки та урни, постелений газон, повністю побудовано та обладнано баскетбольне поле, встановлено дитячий майданчик і майданчик зі спортивними снарядами.

Найближчим часом в зеленій зоні перед будинком і біля спортивних майданчиків будуть висаджені дерева, чагарники, після чого територія перетвориться в нову, затишну зону відпочинку житлового комплексу «Чайка».

Запрошуємо всіх приєднатися до акції зі створення нової зеленої паркової зони в День посадки дерев, який щороку незмінно святкується в комплексі. У цьому році День посадки дерев приурочений до 20-ти річного ювілею девелоперської компанії «ОМОКС» - забудовника житлових комплексів «Чайка» та «Сонцтаун».

Урочисте відкриття баскетбольного майданчика і зони відпочинку відбудеться на святкуванні 20-ти річного ювілею девелоперської компанії «ОМОКС» в кінці вересня - початку жовтня 2016 року.

Прес-центр групи компаній «Чайка».