Забудовник «ОМОКС» передав 17 квартир військовослужбовцям

Забудовник «ОМОКС» передав 17 квартир військовослужбовцям
07.11.2017
Девелоперська компанія «Омокс», забудовник житлових комплексів «Чайка» та «Сонцтаун», продовжує керуватися принципом соціальної відповідальності бізнесу, піклуватися про суспільство і допомагати тим, хто опинився в складних життєвих обставинах.

У жовтні представники благодійної організації «Фонд підтримки національної безпеки України» звернулися до забудовника з проханням посприяти в поліпшенні житлових умов військовослужбовців та членів їх сімей. Ознайомившись з діяльністю благодійної організації, ТОВ «ОМОКС» передало Фонду 12 квартир в новобудові житлового комплексу «Сонцтаун». Ще 5 квартир перейде у власність благодійної організації після здачі будинку в експлуатацію в житловому комплексі «Чайка».

«Підтримка воїнів, які захищають суверенітет України та безпеку громадян - справа честі не тільки волонтерів, а й великих компаній. У цей важкий час компанія «ОМОКС» має можливість допомогти військовослужбовцям отримати дах над головою. Тому було прийнято рішення передати 17 квартир благодійній організації «Фонд підтримки національної безпеки України». У вересні 2017 ми, як забудовники, здали в експлуатацію тридцятий за рахунком будинок. У цій новобудові в одно-, дво-, і трикімнатних квартирах будуть проживати 12 сімей. Ще п'ять сімей отримають ключі від житла після здачі будинку в експлуатацію в житловому комплексі «Чайка». Всі документи вже підписані. Вітаємо новоселів в нашому містечку, - прокоментував керуючий власник девелоперської компанії «ОМОКС» Олексій Кулагін.

Держава, великий бізнес і громадськість об'єднуються, щоб допомогти країні піднятися, а людям вижити в складних умовах. Благодійність - це не слова, а дії.
«Чайка» в черговий раз отримала визнання експертної девелоперської спільноти. 13 жовтня на урочистій церемонії.