ЖИТЛОВИЙ КОМПЛЕКС «ЧАЙКА» НАЗВАНО житловим комплексом РОКУ!

ЖИТЛОВИЙ КОМПЛЕКС «ЧАЙКА» НАЗВАНО житловим комплексом РОКУ!
17.10.2017
Житловий комплекс «Чайка» в черговий раз отримав визнання експертної девелоперської спільноти. 13 жовтня на урочистій церемонії V Всеукраїнської будівельної премії iBuild легендарний комплекс, побудований ТОВ «ОМОКС», переміг у категорії «Вимірювання успіху» в номінації «Житловий комплекс року». Тобто, визнаний кращим комплексом 2017 року України!

Премія «iBuild» - це ключова галузева нагорода, заснована Конфедерацією будівельників України за підтримки Мінрегіону та Держархбудінспекції. Ретельний відбір номінантів і незалежне дворівневе голосування дозволило визначити прогресивні девелоперські компанії країни, які тримають професійну планку і впливають на розвиток будівельної галузі України.
«Ми як і раніше кращі! Вітаю всіх мешканців житлового комплексу «Чайка» з присвоєнням в черговий раз цього гордого звання «Кращий житловий комплекс країни» - житловий комплекс «Чайка», - привітала всіх Президент групи компаній «Чайка» Оксана Кулагіна.

«Наша команда любить свою справу і робить її із задоволенням. Вже 16 000 жителів вибрали житловий комплекс «Чайка» своїм будинком. Це найбільша нагорода для команди «ОМОКС», - зазначив керуючий власник компанії «ОМОКС» Олексій Кулагін.

Премія «iBuild» - це десята нагорода в історії кондомініуму. У 2007 році наше комфортне містечко під Києвом вперше названий кращим і продовжує підтверджувати високий рівень забудови і обслуговування в 2011, 2012, 2013, 2014, 2015 і 2017 роках. На полиці нагород численні статуетки тадипломи: «Національна торгова марка року», «Кращий житловий комплекс року», «Вибір року», «Лідер галузі», «Кращі будинки та споруди».

Такий успіх логічний, адже біля житлового комплексу «Чайка» немає аналогів в Україні. На сьогоднішній момент на території кондомініуму введено в експлуатацію 30 будинків, а будуються ще чотири. Проживає понад 16 000 жителів, а інфраструктурні потужності можуть забезпечити життєдіяльність 300-тисячної міста. Комплекс збудований за європейськими лекалами: 4-х і 16-ти поверхові будинки з панорамними вікнами і великими лоджіями, широкі, викладені плиткою, доріжки для прогулянок, цілодобова охорона. 39 гектарів території,  озелененої ландшафтними композиціями та альпійськими гірками. На території «Чайки» працюють дві школи та два садочки, медичний центр, чотири магазини, два фітнес-центри, поле для міні футболу, критий тенісний корт, баскетбольний майданчик, ресторани і кафе. Є пряме автобусне сполучення зі столицею.

Приєднуйтеся до нашої сім'ї. Купуючи квартиру в житловому комплексі «Чайка», ви отримуєте якість, будете оточені комфортом, свіжим лісовим повітрям санаторної зони, безпекою та красою природи.